Kontaktirajte nas
Pišite nam
Konfiguriraj halu
Izaberi jezik
MENU

Kontakt

Kontaktirajte nas
Nazovite nas na
Kontaktirajte nas
Pišite nam

Odjel izvozne prodaje

ABC Rent

ABC Rent flaga hr

Šulinec 20, 10380 Šulinec, Hrvatska

Ivanka Kudeljan

Tel: +385 99 688 2318

e-mail: info@abc-rent.hr

www.abc-rent.hr

hrvatska@protan-elmark.hr

 

 

Hrvatska + Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

DACH + Benelux

 

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

Kontakt podaci

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Inicijalni kapital: 6 670 000zł
Upisano u Registar poduzetnika Nacionalnog sudskog registra u Okružnom sudu u Poznanu

Nr konta mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Kontaktirajte nas putem forme

Administrator vaših podataka je PROTAN ELMARK, KLIKNITE kako biste saznali više o zaštiti vaših podataka.
Suglasnost za obradu osobnih podataka
Suglasnost za elektroničku komunikaciju (e-mail).

Nazovite nas na

+385 99 688 2318

Kontakt podaci

ABC Rent

ABC Rent flaga hr

Šulinec 20, 10380 Šulinec, Hrvatska

Ivanka Kudeljan

Tel: +385 99 688 2318

e-mail: info@abc-rent.hr

www.abc-rent.hr

hrvatska@protan-elmark.hr

Odjel izvozne prodaje

Klaudia Rozmiarek
Prodajni menadžer za izvoz
Natalia Skupniewicz
Stručnjak za izvoz
Ova stranica koristi kolačiće za statističke, analitičke i marketinške svrhe, uključujući istraživanje o vašim interesima.
U pregledniku možete odrediti uvjete pohrane i pristup kolačićima. Više